MASA

Depo testosteron, jest jedną z odmian testosteronu, a dokładnie cypionatu. Celem jest budowani mięsni oraz znaczny wzrost siły. Można go łączyć z innymi sterydami. Dawkuje się go iniekcyjnie do 200mg tygodniowo, ponieważ utrzymuje się on w organizmie przez trzy do czterech tygodni. Skutki uboczne to: trądzik zatrzymanie wody , utratę włosów , porost włosów u kobiet i inne objawy nabierania cechmęskich.

Testosteron enanthate, jest obecnie najbardziej znanym i stosowanym estrem testosteronu przez kulturystów. Powoduje bardzo duże przyrostu mięśni. Stosuje się go w granicach 250mg-1000mg tygodniowo oczywiście iniekcyjnie domięśniowo. Enathate jest kolejnym estrem testosteronu więc skutki uboczne ma takie same jak wyżej wymieniony depo testosteron czyli domyśle dla aromatyzacji testosteronu.

Propinat testosteronu, ostatni już znany i często stosowany estr testosteronu. Jest łatwo dostępny i przy stosowaniu go samego można odczuć lepszą wytrzymałość, wzrost siły i lepsze samopoczucie. Stosuje się go jednak z połączeniem innych sterydów dla lepszych efektów. Dawki to 1 tabletka na tydzień lub 1-2 ampułki wstrzykiwane co drugi dzień, oczywiście domięśniowo.Skutki uboczne domyślne dla testosteronu.

Sustanon 250, można go porównać z omnadrenem ale ma mniej skutków ubocznych i nie aromatyzuje tak mocno. Jest stosowany głównie w celach masowych. Łączy się go z winstrolem i metanabolem. Dawki to od 250mg do 500mg tygodniowo iniekcyjnie domięśniowo.

Omndaren 250, jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych związków testosteronu. W medycynie Omndren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym a u kobiet w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego. Ma bardzo silne działanie anaboliczne ale również bardzo mocno aromatyzuje co powoduje mnóstwo skutków ubocznych. Skutki uboczne są domyślne dla testosteronu bo w końcu omnadren 250 jest mieszanką 4 estrów testosteronu